top of page
Kartvizit Arka.png
Untiasdsdtled-1.png

Özgür Hünel

Grafik Tasarımcı & Yazar

1989 Ankara doğumluyum.

Çocukluğumdan itibaren sanata ve kurguya büyük ilgi duymam sonucu, bu alanlarda kariyer yapmaya karar verdim. Böylelikle, 2007'de Ankara Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Resim Bölümü'nden, 2015'te ise Eskişehir Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü'nden mezun oldum. Yüksek lisans eğitimimi aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsü Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü'nde tamamladım. Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Grafik Tasarımı Bölümü'nde Sanatta Yeterlik eğitimime devam etmekteyim.

Başkent Üniversitesi'nde, Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Görsel İletişim Tasarımı Bölümü'nde Araştırma Görevlisi olarak çalışmaktayım. Bu görevimin haricinde, freelance olarak çeşitli grafik tasarım projeleri de yürütüyorum.

Bunlara ek olarak, çeşitli antoloji kitaplar ve dergiler için öyküler, makaleler ve inceleme yazıları kaleme almaktayım.

Sadeliğe dayalı stilim ve düzenli çalışma tarzımla, her türden iletişim ve tasarım ihtiyaçlarınız için maksimum fayda sağlamaya hazırım.

bottom of page